Підписано угоду про співпрацю з Політехнікою Шибеника (Хорватія)

30.11.2023 р. відбулася зустріч проректора з науково-педагогічної роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Сергія Шарина з з ректором Політехніки Шибеника (м. Шибеник, Хорватія) Любо Рунічем. У заході взяли участь Почесний консул Республіки Хорватії на заході України Віталій Запухляк, колишня помічниця міністра юстиції Хорватії Майя Цвітан Грубішин, виконувач обов’язків завідувача кафедри туризмознавства і краєзнавства факультету туризму ПНУ Андрій Зарічняк, доцентка кафедри іноземних мов та країнознавства Надія Савчук.
Сторони обговорили та підписали угоду про науково-освітню співпрацю з метою спільного розвитку наукового та інноваційного потенціалу. У процесі обговорення напрямів співпраці увага акцентувалася на питаннях проведення спільних наукових досліджень, організації стажування викладачів і академічної мобільності студентів.