На факультеті ресторанно-готельного та туристичного бізнесу Державного торговельно-економічного університету (м. Київ) завершилося підведення підсумків фінального туру Міжнародного конкурсу стартапів «TourSystemUkrChallenge». Співорганізаторами конкурсу виступили Вища школа суспільно-господарча у Пшеворську (Республіка Польща), Батумський державний університет імені Шота Руставелі (Грузія), Академія професійної освіти «Меркур» (Словаччина), Гельсінський університет (Фінляндія). Захід має на меті підтримку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів у закладах вищої освіти.

Тематика відібраних до фіналу стартапів охоплювала широке коло актуальних питань індустрії гостинності: використання сучасних інформаційних технологій, реалізацію потенціалу розвитку спеціалізованих видів туризму та обґрунтування інноваційних програм туристичного обслуговування, розробку маркетингових стратегій розвитку готельних підприємств, реалізацію важливих соціальних проєктів у сфері готельно-ресторанного і туристичного бізнесу – формування безбар’єрного середовища для людей з особливими потребами, формування віртуальних та квест-турів, концепції бізнесу з онлайн-пошуку тревел-менеджерів тощо.

За напрямом «Start-up.Tour» участь в конкурсі взяла студентка спеціальності «Туризм і рекреація» (ОР «Магістр») Ольга Опацька. Студентка презентувала розроблений під керівництвом старшого викладача кафедри туризмознавства і краєзнавства Зарічняка Андрія Петровича проєкт інтерактивної квест-екскурсії Івано-Франківськом. За результатами публічного захисту журі Конкурсу нагородило розробницю проєкту дипломом 3 ступеня.

Вітаємо студентку та її наукового керівника! Бажаємо подальших творчих і наукових здобутків!