Вручення дипломів магістрам

23.01.2024 у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулося вручення дипломів випускникам другого рівня вищої освіти. В умовах сигналу тривоги та бомбосховища цьогорічні випускники отримували дипломи МАГІСТРІВ з ТУРИЗМУ.
У минулому залишилося півтора року наполегливого опанування теорії та практики туризму, незабутні враження від захоплюючих мандрів і цікавих моментів студентського життя. Попереду професійний шлях на ниві туризму, сповнений нових ідей, креативу та здобутків.
Професорсько-викладацький колектив кафедри туризмознавства і краєзнавства вітає магістрів з туризму з успішним закінченням університету та бажає вагомих досягнень у професійній діяльності на благо нашої України!