Зустріч студентів спеціальності “Туризм і рекреація” з волонтеркою Аліною Косовською

Студенське життя здобувачів вищої освіти як рівня “Бакалавр”, так і “Магістр” за спеціальністю “Туризм і рекреація” наповнене цікавими подіями та зустрічами.
24.11.2023 р. студенти взяли участь у заході, організованому Івано-Франківською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. І. Франка. Тут відбулася зустріч з волонтеркою Аліною Косовською, на рахунку якої сотні добрих справ. Аліна Косовська відома як досвідчена туристка, адже самостійно здолана 400 км маршрут засніженими Карпатами. Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері.
Справи відданих волонтерів впливають на формування активної позиції студентства спеціальності “Туризм і рекреація”.