Лекція Павла Яремія «Як сучасними інструментами розвитку туризму відтворити національну ідентичність»

20.03.2024 р. студенти спеціальності «Туризм і рекреація» факультету туризму ПНУ в рамках вивчення навчальної дисципліни «Інноваційні технології в туризмі» долучилися до лекції Павла Яремій, голови правління Агенції регіонального розвитку Таврійського ОТГ, евакуйованого з окупованої території, організатора туристично-економічного форуму «Туризм в Україні: вимоги сьогодення» (2023) та проєкту «Херсонщина – це Україна», на тему «Як сучасними інструментами розвитку туризму відтворити національну ідентичність». Лектор зосередив основну увагу на ґрунтовному висвітленні складових інноваційного продукту «Соляна дорога», участі територіальних громад Херсонської області, формуванні туристичних локацій і залученні джерел фінансування. Серед інвестиційних об’єктів – історико-патріотичний центр реконструкції козацької доби, що включає козацьке містечко, музей козацтва, молодіжний табір скаутів і соколят.

Професорсько-викладацький колектив кафедри туризмознавства і краєзнавства та студенти факультету туризму висловлюють вдячність Павлу Яремію за змістовну та цікаву лекцію.

Конкурс студентських проєктів

З метою підтримки талановитої молоді, яка навчається у вищих навчальних закладах Івано-Франківської області, сприяння самореалізації студентів, заохочення їх до подальшої діяльності у сфері туризму Департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації ініціював проведення конкурсу студентських туристичних проєктів і стартапів.

15 березня 2024 року Івано-Франківська облдержадміністрація визначила технічний відбір проєктів, котрі будуть передані на оцінювання Конкурсній комісії.

Технічний відбір пройшло 9 заявок, з них 2 проєкти під керівництвом Ковальської Лесі Володимирівни – доцента кафедри туризмознавства і краєзнавства факультету туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника:

  1. Розвиток туристичної навігації у старомісті Галича.

Заявник: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, факультет туризму, кафедри туризмознавства і краєзнавства

Мета проєкту: створення та впровадження інноваційної системи туристичної навігації – Q-ar кодів, 3D моделей, спрямованої на поліпшення туристичного обслуговування, розвиток туристичної інфраструктури та просування культурної спадщини в старомісті Галича.

Бюджет: 30,00 тис. грн.

  1. Опільська та караїмська етнокухні на території Галицької ТГ.

Заявник: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, факультет туризму, кафедра туризмознавства і краєзнавства

Мета проєкту: створення каталогу для збереження, відтворення та просування традиційної опільської та караїмської кухонь, сприяючи підвищенню інтересу місцевого населення та туристів до культурних та кулінарних традицій регіону, залученню нових відвідувачів та розвитку гастрономічного туризму.

Бюджет: 80,00 тис. грн.